Niedziela 18.09.22

• Dzisiaj po drugiej Mszy św. spotkanie z rodzicami młodzieży z kl. VII.
  • We wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  • W środę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • W piątek wspomnienie św. Pio, prezbitera.
  • W najbliższą sobotę /24.09/ planujemy wycieczkę na Turbacz z ministrantami, zapraszam również rodziców i innych chętnych, bo są wolne miejsca. Wyjazd o 8.00.
  • W sobotę jest też pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik. Plan nabożeństw jest na plakacie przed kościołem.
  • Za tydzień w niedzielę o 9.30 spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. 7 i 8.
  • Do końca września przyjmowane są zapisy na kurs szafarza Komunii św.. Mogą się zgłaszać mężczyźni od 25 do 65 roku życia.
  • Bóg zapłać Sylwii Mierzyńskiej za wysprzątanie kościoła, uzupełnienie kwiatów  i ofiarę 50 zł na kościół.  W tym tygodniu prosimy o sprzątanie p. Bronisławę Jończyk i p. Bożenę Jończyk.
  • Zgodnie z zarządzeniem ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego za tydzień w niedzielę po Mszach będzie  zbiórka do puszek na potrzeby duszpasterstwa młodzieży w naszej diecezji.
  • Zmarł Franciszek Kuflowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….