Intencje mszalne LUTY

Wtorek. /29.01/

g.7 .00  + Józef Leśniak  /od wnuczki Kasi./

Środa /30.01/

g.17.00  + Józefa Nowak /od córki Moniki z dziećmi/.

Czwartek  /31.01/

7.00 + Leszek Kucharczyk /od chrzestnej K. Czubaj z rodz. /

17.00 + Józef Leśniak /od wnuczki Dominiki/

18.00 + Józef Czubaj, s. Marian, zięć Ryszard

7.30 + Ludwik Fic w 1 roczn. śmierci

Poniedziałek /4.02/

7.00 + Józef Leśniak /od wnuczki Aleksandry/

Wtorek. /5.02/

g.7 .00  + Józefa Nowak  /od córki Katarzyny z rodz./

Środa /6.02/

g.17.00  + Eugeniusz Stopka /od żony Ireny/.

Czwartek  /7.02/

7.00 + Józef Leśniak /od wnuczki Karoliny z Wojtkiem/

17.00 + Stefan Rzepka /od syna z żoną./

18.00 + Jan Kowalówka w 8 roczn. śm., ż. Kazimiera i zm. rodz

7.30 + Józef Leśniak /od wnuczki Pauli z mężem i synami/

Poniedziałek /11.02/

7.00 + Józefa Nowak /od syna Michała z rodz./

Wtorek. /12.02/

g.7 .00  + Eugeniusz Stopka  /od córki Renaty z Łukaszem./

Środa /13.02/

g.17.00  Nowenna do NMP.

Czwartek  /14.02/

7.00 + Stefan Rzepka /od córki Ali z rodz./

17.00 Msza św. do Miłosierdzia Bożego.

18.00 dziękczynna w 50 roczn. ślubu Jana i Zofii Antos z prośbą o błog Boże na dalsze lata małżeńskiego życia.

7.30 + Anna Frejc w 5 roczn. śmierci, m. Józef i zm. rodz.

Poniedziałek /18.02/

7.00 + Józef Leśniak /od wnuka Łukasza z żoną./

Wtorek. /19.02/

g.7 .00  + Józefa Nowak  /od kuzynki Ireny z rodz./

Środa /20.02/

g.17.00  + Jan Oleś, ż. Maria, ss. Jan i Andrzej.

Czwartek  /21.02/

7.00 + Eugeniusz Stopka /od córki Aleksandry z Maciejem./

17.00 + Bronisław Małysa /od Brata Edwarda z żoną/.

18.00 + Franciszek Biel, ż. Maria, s. Tadeusz, c. Maria.

7.30 + Janina Cuper w 6 roczn. śmierci, s. Tadeusz.

Poniedziałek /25.02/

7.00 + Józef Leśniak /od siostry Broni z rodz./

Wtorek. /26.02/

g.7 .00  + Piotr Medoń w 27 r. śmierci, ż. Waleria w 21 r. śmierci

Środa /27.02/

g.17.00  rez.

Czwartek  /28.02/

7.00 + Józefa Nowak /od córki Doroty z rodz./

17.00 + Józef Kowalówka, ż. Janina, s. Wiesław.

18.00 + Wiesław Topolski.

7.30 + Bronisława Morek w 1 r. śmierci, m. Stanisław, synowa Władysława.