Niedziela 7.06.26.
- W poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
- W czwartek wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
- Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie Msza św. o 18.00, a później procesja wokół kościoła. W czwartek, na zakończenie oktawy, poświęcenie wianków i ziół.
- W piątek uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
- W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
- W następną niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na inwestycje w kościele za II kwartał.
- Katecheza dla kl. VII będzie o 9.30 za tydzień.
- Serdecznie dziękuję p. Jackowi Figuła za wymianę okien na schodach i na chórze.
- Bóg zapłać p. Teresie Baran i p. Barbarze Baran za wysprzątanie kościoła i ofiarę 200 zł na kościół. A także za kwiaty od ubierających ołtarze Bożego Ciała i za ofiarę na inwestycje: od 2 ołtarza – 220 zł., od 3 ołtarza – 540 zł. i od 4 ołtarza – 250 zł. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie p. Annę Kowalówka i p. Beatę Kurek.
- W przedsionku kościoła i na stronie Internetowej są intencje mszalne na czerwiec.