Niedziela 21.06.26.
- W środę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
- W piątek jest zakończenia roku szkolnego. Msza św. dziękczynna z prośbą o błog. Boże na czas wakacji o g. 8.00. Zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli. Po Mszy św. rozpoczną się uroczystości w szkole.
- Serdecznie dziękuję za ofiary na inwestycje. W minionym tygodniu Rada Parafialna zebrała 9140 zł w 84 kopertach.
- W gablocie jest podziękowanie dla dzieci pierwszokomunijnych od Papieskiego Dzieła Misyjnego za ofiarę złożoną na misje.
- Bóg zapłać p. Bronisławowi Bieś i p. Jerzemu Baran za wysprzątanie kościoła i za ofiarę 200 zł na kościół. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie p. Marię Pardiak i p. Małgorzatę Pardiak.